facebook

Silvestr - přehrada Harcov

Již téměř tradičně proběhlo poslední den v roce potápění na liberecké přehradě. Počasí moc nepřálo, vše bylo bez sněhu, ale zato jsme měli krásný čistý průhledný led. Jako vždy bylo k dispozici malé občerstvení a kdo chtěl mohl s námi do vody.

Manhattan - KÚ LK 2009

V rámci vzájemné spolupráce s růžodolskými dobrovolnými hasiči jsme se zúčastnili memoriálu hasičů z Manhattanu, který se koná na počest obětí teroristického útoku v USA dne 11. září 2001. Hasiči zde soutěží v různých disciplínách, mimo jiné v běhu do nejvyššího patra budovy KÚ v plné výzbroji s dýchací…

Otvíračka prodejny

Tak jsme byli pozváni naším předsedou na malou - velkou oslavičku otevření nové prodejny a zázemí klubu, které bude využíváno i k některým aktivitám VPZS. Akce moc hezká, zase by Petr mohl za čas něco otevřít.

Cvičení s HZS - přehrada Harcov

Na přehradě v Harcově proběhl společně s jednotkami HZS nácvik činností na vodní hladině a společná součinnost na břehu. Nacvičovalo se vytažení těla do člunu, záchrana tonoucího a vyhledání předmětu pod vodní hladinou a jeho vyproštění.

Nisa - rafty

Trochu se nám zvedla voda na řece Nise. Společně s rúžodolskými hasiči jsme toho využili a trochu si vyjeli zaraftovat. Dá se říci, že se nám podařilo skloubit trochu výcviku se zábavou.

Hovorka - šňůry

V rámci zvišování odbornosti někteří členové využili možnosti zúčastnit se přednášky a školení používání vodících šňůr, značení tras a pohybu v nepřehledných a nebezpečných prostorech, která proběhla na základně v Liberci.

VPZS Liberec, 2024 / Přihlášení členů

web: Global Office s.r.o.