facebook
PŘIDAT NOVÝ VZKAZ
Potápění na víkend
24.7.2018 8:33:12
V neděli se chystáme potápět na Wetro. Kdo se chcete přidat odjezd v cca 09,00 od základny. Dejte vědět.
Sandál
Potápění Německo
13.2.2018 11:08:44
V sobotu se chystáme konečně do Německa na Bersdorf see, teda pokud nebude zamrzlo. Jinak budeme řešit alternativní potápko. Pokud se někdo chcete přidat odjezd klasicky v 07,30 od základny.
Sandál
Potápění Německo
15.1.2018 15:21:11
V sobotu pokud nezamrzne se chystáme na Wetro. Sraz na základně 07,45h, odjezd v cca 08,00h. V pátek ještě prověříme zda není zamrzlo. Pokud by zamrzlo operativně zvolíme jinou lokalitu. Dejte vědět kdo máte zájem jet ať vyřešíme dopravu.
Sandál
Potápění Borek
3.1.2018 13:20:32
V sobotu plánujeme potápění na Borku. Je tam úžasná viditelnost. Odjezd od základny v cca 6,30h. Pokud máte někdo zájem se přidat, dejte včas vědět.
Gardoň Jan [ gardonjan@seznam.cz ]
Ukončení projektu
5.10.2016 10:02:00
Zpracováním závěrečné zprávy byl dokončen projekt VPZS „Oprava záchranného vozidla a doplnění zásahového materiálu“ na který se podařilo získat finanční prostředky z Krizového fondu Libereckého kraje. Díky vstřícnosti a podpoře ze strany Libereckého kraje bylo možno v průběhu roku 2015 a 2016 provést opravu zásahového vozidla VPZS, zajistit provedení STK a tím zabezpečit jeho provoz v dalších letech. Byla provedena oprava brzd, výměna táhel řazení a dokončena oprava motoru. V souladu s podmínkami projektu byl zabezpečen nákup materiálu, který členové VPZS využívají při zásazích a výcviku. Podařilo se doplnit vybavení vozidla o zásahový materiál tak, aby vybavení VPZS téměř beze zbytku splňovalo standard pro zasahující potápěčskou skupinu. V rámci projektu byly zakoupeny 2 soupravy celoobličejových masek pro zasahující potápěče, nový akumulátor k lodnímu motoru, sada LED osvětlení k zabezpečení činnosti v noci. Obnoveno a doplněno bylo základní nářadí používané při práci jak na souši, tak pod vodou. Realizována byla kompletní diagnostika radiostanic z důvodu zjištění jejich skutečného stavu včetně pořízení nových zdrojů a nového nabíječe. Díky projektu se podařilo provést i kompletní servis lodního spalovacího motoru a řetězové pily. Nový materiál a vybavení je využíváno nejenom při zásazích ve prospěch složek IZS, ale i při zajišťování výcviku pro jednotky SDH a propagačních akcích. Fotografie z jednotlivých akcí lze nalézt na stránkách v sekci fotogalerie. Díky podpoře ze strany Libereckého kraje došlo k dalšímu zlepšení a zvýšení akceschopnosti naší jednotky. Současné vybavení umožňuje provádět efektivní přesuny do místa zásahu, práci v noci a za nepříznivých světelných podmínek, provádění činností za pomoci základního nářadí, souběžný zásah dvou skupin potápěčů a zajištění dalších odborných činností. Předseda VPZS Petr Fatka
Gardoň
Smutná zprava
18.4.2016 21:55:55
Ahoj kamarádi, Tomáš Sládek bohužel opustil tento svět. Všem pozůstalym uprimnou soustrast :-(
Kopic
potápko
12.8.2015 15:30:49
jel bych na tu Kristýnu, ale nevím jak se stihnu vyléčit. Mám nějaký morybundus.
Sandál
potápko
12.8.2015 15:12:28
Ahoj. Půjde někdo někam v neděli do vody?
Mirek Köhler
Odpověď
11.8.2015 9:36:58
Moc díky za oslovení. Situace okolo akce, kterou jsme u Vás na táboře realizovali je bohužel složitější. Nás také moc mrzí, že letos nevyšla. I mi jsme si s Vámi hodně užívali a bylo to super. Jednání o realizaci probíhala, ale z určitých důvodů nedopadla tak jak bychom všichni chtěli. Letos již bohužel není reálné ji zajistit, ale pokud budete mít zájem o obdobnou akci i příští rok, rádi se sejdeme s odpovědnou osobou a pokusili bychom se najít nějaké schůdné řešení. Kontaktovat nás je možno i na telefonech uvedených v sekci kontakty.
Gardoň Jan
Prosba
10.8.2015 17:40:57
Zdravíme Vás z tábora na Vyhlídce nad Obřím sudem. Rok utekl jako voda a opět se tu sešla skvělá parta lidí pod vedením nového vedoucího Tomáše (Kožaka). Nevím, kdo Vás v předešlých letech kontaktoval ohledně akce na našem táboře, ale letos nám Šmoulinkám ( loni sestřičkám ) je velice líto, že Vás nikdo nekontaktoval. Po ročním truchlení nám to nedalo, a proto jsme se dohodly a rozhodly napsat a požádat Vás, zda by tu byla ještě nějaká možnost domluvit akci tzv.: na rychlo. Končíme 25.8. Víme, že je čas dovolených a určitě již máte plány na jiné akce. I přesto bychom Vás moc rádi všichni viděli. Moc zdravíme a přejeme krásný zbytek prázdnin. Šmoulinky
tomáš Havlíček [ tom.havlicek@seznam.cz ]
strana 1 z 4 »

VPZS Liberec, 2024 / Přihlášení členů

web: Global Office s.r.o.