facebook

Silvestr na Liberecké přehradě

Již se stává tradicí ukončení roku ponorem pod led na liberecké přehradě. Letos nám počasí opět přálo, takže ledu i sněhu bylo dostatek. Hostů a kamarádů také, takže i přítomná televize měla co točit. Už se těšíme na příští rok.

Dětský den na Kristýně

Již tradičně jsme zabezpečovali potápění pro děti, ale i dospělé v rámci dětského dne v Hrádku nad Nisou. Společně s námi se ukázek účastnila i vodní záchranná služba ČČK z Jablonce nad nisou se svým člunem. Předvedli ukázku záchrany tonoucího a jeho dopravu na břeh. Děti si vše náležitě užili a už se všichni těšíme na příští rok.

Výjezd do Doks

Na základě požadavku KOPIS HZS jsme byli povoláni na výjez do Doks na Máchově jezeře. Bohužel se jednalo o ostrý výjezd k vyhledání utonulého muže. Přes poměrně špatné podmínky (večer a špatná viditelnost pod vodou) byl utonulý nalezen a podezření potvrzeno.

Dětský den v Hrádku nad Nisou

Již po několikáté jsme přijali pozvání na dětský den pořádaný v areálu vodní nádrže Kristýna. Děti si mohly vyzkoušet potápění v bazénku, vyděly seskok parašutistů do vody, záchranu pomocí vrtulníku a mnoho dalších ukázek. Velký zájem byl i o ukázky hystorického potápěčského vybavení.…

VPZS Liberec, 2023 / Přihlášení členů

web: Global Office s.r.o.