facebook
PŘIDAT NOVÝ VZKAZ
cvičení v Hrádku
11.10.2013 11:25:30
My děkujeme za pozvání. Doufám, že jsme jako "škodiči" nikoho ze záchranářů moc nenaštvali :). Jinak akce byla dosti poučná i pro náš tým. Bylo velice zajímavé, sledovat řešení takto rozsáhlé nehody. Těšíme se na další spolupráci.
Petr Fatka
cvičení v Hrádku
8.10.2013 20:49:37
Děkuji, za aktivní učast na cvičení v Hrádku, Vám a celému vašemu družstvu, oznámení nehody v nás nechalo takový dojem, že jsme se ho rozhodli vám věnovat v dárkové upravě. CD máte na dispečinku ZZS (nebo můžeme předat jinak) a ještě jednou děkuji, doufám, že se s námi zůčastníte dalších akcí.
Eva Tauchmanová
Upozornění
27.8.2013 22:59:47
Od pondělí 2.9.2013 bude ukončena činnost na staré uzavřené části webu VPZS. Všechny informace o akcích a další činnosti budou uvedeny na nové uzavřené části stránek VPZS.
Gardon
Poděkování
12.6.2013 10:44:58
Dobrý den pane Coufale, děkujeme za slova uznání, jsme rádi, že jsme mohli alespoň maličko pomoci. I když jsme zrovna "nezachraňovali životy" věřim, že naše, byť krátká, působnost byla k užitku. Přejeme vám i občanům vaší obce, hodně sil a ať se vám na příště povodeň co nejvíce vyhne. Za VPZS Bronislav Žilka.
Broněk Žilka [ b.zilka@seznam.cz ]
Poděkování
9.6.2013 15:23:41
Touto cestou bychom chtěli poděkovat Vaší jednotce VPZS, která zasahovala při povodni v obci Černousy ve dnech 3. a 4. června. Jednotka zajišťovala převoz lidí a materiálu do vodou odříznutých částí obce, Boleslavi a Vsi, podílela s na odstranění naplavených dřevin i na vyproštění vozidla HZS, které uvízlo ve vodě. Povodně postihují naší obec každoročně a velice znepříjemňují život mnoha našim občanům. Zaplavují domy, pole, pastviny a převážně komunikace. Především obyvatelé části obce - Ves tak zůstanou několik dní zcela odříznuti od možnosti nákupu, cesty do zaměstnání nebo do školy. Nasazení Vaší jednotky tak umožnilo našim občanům dopravu za svými potřebami a dostupnost zásobování. Profesionální a perfektně nacvičená činnost Vašich záchranářů a jejich vstřícné a ochotné jednání, také vneslo mezi občany uvolnění a pocit bezpečí. Za občany obce Černousy Petr Coufal, místostarosta obce..
Petr Coufal [ obec_cernousy@volny.cz ]
Pozdrav
20.5.2013 11:48:11
Zdravím konečně všechny na nových stránkách. Postupně je budeme doplňovat a snad se nám co nejdříve podaří doplnit fotogalerie a dokončit neveřejnou část. Zatím se kochejte alespoň tím co se podařilo. Pokud budete mít vlastní návrhy co na stránky zveřejnit Pošlete je a mi se s tím už nějak popasujeme.
Sandál
Přivítání
10.5.2013 11:56:48
Vítáme vás na tomto veřejném fóru. Zde nám můžete nechat jakýkoli veřejný vzkaz, poděkování nebo nepoděkování :) Pokud byste nás chtěli kontaktovat soukromě nebo měli neveřejný dotaz či připomínku, použijte prosím sekci "Kontakt" Těšíme se na vaše vzkazy. VPZS
VPZS
« strana 4 z 4

VPZS Liberec, 2019 / Přihlášení členů

web: Global Office s.r.o.